e-dnevnik upute za roditelje

e-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne evidencije u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj. U razrednim odjelima u kojima se koristi, e-Dnevnik zamjenjuje papirnatu razrednu knjigu.

e-Dnevnik za učenike i roditelje (https://ocjene.skole.hr) je web aplikacija koja omogućava učenicima pregled ocjena, izostanaka, bilješki te rasporeda pisanih zadaća koje su njihovi nastavnici upisali u e-Dnevnik sustav.

Učenici se u aplikaciju prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) iz sustava AAI@Edu.hr. Elektronički identitet dobivaju u školi od administratora imenika.

Roditelji se u aplikaciju mogu prijaviti isključivo putem sustava e-Građani koristeći jednu od prihvaćenih vjerodajnica uz uvjet da je u e-Dnevnik unesen OIB roditelja. Putem ove aplikacije roditeljima je omogućen uvid u podatke o djetetu koje su predmetni nastavnici i razrednik unijeli u e-Dnevnik.

e-dnevnik upute za učitelje

Pročitajte priložene upute za korištenje e-dnevnika za razrednike i stručne suradnike i upute za korištenje e-dnevnika za sve ostale učitelje koji nisu razrednici.

napomena: početni PIN za sve učitelje je 1234. Poželjno je da taj pin učitelji što prije promijene (postupak je opisan u priloženom dokumentu).

Uporabu e-dnevnika vježbajte na :
e-dnevnik - testna verzija

« Svibanj 2018 »