KAMO DALJE? Vijest ima dokument u privitku

Autor: Linda Pavletić Miharija, 14. 5. 2020. 10:18

"Novi list" nam je ljubazno ustupio svoj prilog namijenjen osmašicama i osmašima koji se nalaze pred važnom životnom odlukom. Kliknite na VIŠE i pročitajte predstavljanje srednjih škola naše županije.

PRVA SUŠAČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 29. 5. 2020. 16:52

"S obzirom na okolnosti zbog kojih nismo u mogućnosti posjetiti Vašu školu i predstaviti se učenicima osmih razreda, šaljemo Vam poveznicu na interaktivni letak  Prve sušačke hrvatske gimnazije u Rijeci. Molimo Vas da proslijedite poveznicu učenicima osmih razreda i njihovim roditeljima. Nadamo se da će kroz letak dobiti osnovne informacije koje će im pomoći pri odabiru srednje škole, a za sva dodatna pitanja mogu nam se slobodno obratiti putem maila i telefona."

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA, RIJEKA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 22. 5. 2020. 17:32

"Lijep pozdrav iz Salezijanske klasične gimnazije u Rijeci. Ova nam je školska i nastavna godina posebno iskustvo, pa je tako izostala mogućnost da učenicima osnovnih škola predstavimo našu gimnaziju. Kako bismo ipak ponudili informacije učenicima osmih razreda, napravili smo jedan video uradak koji može pomoći onima koji razmišljaju kamo nakon osmog razreda. Molim Vas da naš link za promotivni video proslijedite razrednicima osmih razreda, a oni učenicima, ako je moguće."

WEB STRANICA ŠKOLE

GRAĐEVINSKA TEHNIČKA ŠKOLA RIJEKA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 21. 5. 2020. 16:34

"Budući da smo sve naše aktivnosti morali preseliti u online okruženje, ove će godine izostati i tradicionalno predstavljanje srednjih škola na kojem smo aktivno sudjelovali posljednjih godina.

Kako bismo predstavili našu, Građevinsku tehničku školu Rijeka, vašim učenicima, naš tim osmislio je prezentacije i video uradak.

Prezentacije predstavljaju četiri smjera koja nudimo u našoj školi, a video uratkom smo nastojali "uhvatiti" život škole riječju i slikom.

Molimo vas da proslijedite vašim učenicima poveznicu na web stranicu naše školekako biste im pomogli u odabiru njihovog idućeg obrazovnog koraka."

POMORSKA ŠKOLA BAKAR

Autor: Linda Pavletić Miharija, 21. 5. 2020. 16:31

"U svrhu profesionalnog informiranja učenika osmih razreda, zamolili bi Vas da unutar virtualnog sata razrednika omogućite učenicima pristup promidžbenom videu  kako bi ih upoznali sa specifičnostima pomorskog zanimanja za koje se školuje u Pomorskoj školi Bakar."

SREDNJA ŠKOLA ANDRIJE LJUDEVITA ADAMIĆA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 11. 5. 2020. 16:02

DAN OTVORENIH VRATA

PROMOTIVNI VIDEO

UGOSTITELJSKA ŠKOLA, OPATIJA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 4. 5. 2020. 21:35

Drage osmašice i osmaši,

upoznajte Ugostiteljsku školu iz Opatije. I oni vam se žele predstaviti.

UGOSTITELJSKA ŠKOLA

OBRTNIČKA ŠKOLA, OPATIJA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 4. 5. 2020. 17:56

I Obrtnička škola iz Opatije želi vam se predstaviti:

OBRTNIČKA ŠKOLA

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA

Autor: Linda Pavletić Miharija, 4. 5. 2020. 17:51

Gimnazija "Andrija Mohorovičić" želi se predstaviti našim učenicama i učenicima putem video poruke koju možete otvoriti klikom na poveznicu:

GIMNAZIJA ANDRIJA MOHOROVIČIĆ