Sigurno u školu s HAK-om

Održana je prometna radionica „Sigurno u školu s HAK-om“, a predavač je bio gospodin Tomislav Šepić. Učenici su pozorno pratili, aktivno sudjelovali i dobili lijepe edukativne poklone.

Dani kruha i Dan zahvalnosti za plodove zemlje

Obilježavanje Dana kruha i Dana zahvalnosti za plodove zemlje edukativno-zabavnim izletom na OPG "Suzi" na kojem su učenici sudjelovali u radionicama izrade pekarskih proizvoda, edukaciji o magarcima, timarenju, hranjenju i jahanju magaraca te vožnji u kolima.

Prvaši na lutkarskoj predstavi

Učenici prvoga razreda  posjetili su lutkarsku predstavu „Svojeglavi štapić“ Velida Đekića.Predstavu su u Galeriji Bakar izveli profesionalni glumci Gradskog kazališta lutaka Rijeka, David Petrović i Petra Šarac. Nakon izvrsne  predstave učenici su se družili s...

Akcija

Učenici su pomogli profesorici Tamari Dubrović spakirati udžbenike i radne bilježnice koje već duži niz godina poklanjamo učenicima Centra za odgoj i obrazovanje Rijeka.

Dobro došli, prvaši u PŠ Krasica!

U prvi razred na Krasici krenuli su: Mara Corazza, Marko Čajkovac, Gea Ćoralić, Paola Filjak, Vita Linić, Julija Meštrović, Mauro Mikuličić, Marta Miočić, Vita Pevalović i Zoe Šimatić.Želimo im vesele školske dane i puno uspjeha!