Datum objave: 13. rujna 2024.

REZULTATI NATJEČAJA

ZA UČENIKE ŠESTIH I SEDMIH RAZREDNIH ODJELA KOJI SU SE PRIJAVILI ZA SUDJELOVANJE U ERASMUS+ MOBILNOSTI U LJUBLJANI

(6. 10. 2024. – 11. 10. 2024.)

Projekt 2024-1-HR01-KA121-SCH-000202960

Na natječaj za mobilnost u Ljubljani prijavilo se je 10 učenika šestih razreda i 8 učenika sedmih razreda. Intervjuu s Povjerenstvom pristupilo je 17 učenika.

Svi prijavljeni učenici su na intervju došli vrlo motivirani i izvrsno pripremljeni te ih pohvaljujemo.

Na osnovu kriterija objavljenih u Natječaju članovi Povjerenstva donijeli su odluku da će na mobilnosti u Ljubljani sudjelovati učenici (abecednim redom):

6. RAZRED                                                                 7. RAZRED

1. Raul Kružić, 6. a                                                    1. Sebastian Antić, 7. a

2. Ivan Pribanić, 6. a                                                 2. Antonio Benac, 7. b

3. Lara Rožić, 6. b                                                      3. Petra Dejanović, 7. b

4. Larisa Zaharija, 6. b                                               4. Franka Mutnjaković, 7. a

REZERVE:                                                                     REZERVE:

1. Nora Vičević, 6. a                                                  1. Nikolina Lukić, 7. b

2. Marko Vukasović, 6. a                                          2. Nives Krajačić, 7. a

RODITELJSKI SASTANAK održat će se 24. 9. 2024. u 17, 30 sati u zbornici OŠ Bakar.

Čestitamo učenicima koji će sudjelovati u mobilnosti u Ljubljani i sigurni smo da će izvrsno zastupati našu školu!

Članovi Povjerenstva

SIGURNOST DJECE U PROMETU

Poštovani roditelji, Škola priprema preventivne programe o sigurnosti djece u prometu u kojima će sudjelovati učenici, ali i vi, roditelji. U dopisu Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih se navodi: „Spomenute teme potrebno je obavezno uključiti u preventivne...