SPRETNI I SRETNI

Uvodni sastanak partnera u Erasmus+ KA210 projektu Spretni i sretni

Autor: Aldena Tartić, 18. 12. 2021.

Uvodni sastanak partnera u Erasmus+ KA210 projektu Spretni i sretni

U četvrtak 16.12.2021. u 17.00 sati putem ZOOM aplikacije održan je prvi radni sastanak partnera u Erasmus + KA210 projektu Spretni i sretni.

Sastanak je započeo u veseloj atmosferi naših djelatnika koji su jedva dočekali upoznati partnere iz Litve, Malte i Španjolske. Krenuli smo s malim tehničkim poteškoćama kod partnera iz Malte, ali to nas nije obeshrabrilo. Voditeljica projektnog tima, učiteljica Aldena Halilović otvorila je i vodila sastanak. Zaželjela je svima dobrodošlicu te predstavila našu školu i prisutne kolegice koje će nadalje komunicirati s partnerima, Leonarda Ban s partnerom iz Malte, Tina Burić s partnerom iz Španjolske, dok će ona nastaviti komunicirati s partnerom iz Litve. Projektni tim čine još četiri kolegice koje nisu bile prisutne na sastanku, a to su: Maja Babin, Silvija Blažina, Marina Juretić i Nadija Vidas. Nakon uvodnog predstavljanja, voditeljica je dala riječ našem ravnatelju Tomislavu Uzelcu-Šćiranu kako bi sve prisutne pozdravio u svoje ime i ime cijele škole. Prije nego li smo započeli prezentaciju projekta upoznali smo i naše partnere. Partnerica iz Litve Indra Malinauskiene ukratko nam je predstavila sebe i svoju škole, a nakon nje isto je učinio partner iz Španjolske kojeg su predstavljale ravnateljica škole, Elena Guzman Hernandez i sestra naše kolegice Tine, Vlatka Polić, koja je pripomogla u prevođenju. Kako su partneri iz Malte imali tehničke poteškoće nastavili smo s prezentacijom projekta. Tijekom prezentacije partneri su upoznati s trajanjem projekta, ciljevima, načinom provođenja aktivnosti, očekivanim rezultatima, predviđenim troškovima, mjesečnim sastancima, početkom projekta i ostalim važnim informacijama. Za kraj sastanka ostavili smo vremena za sva pitanja partnera koji su vidno uzbuđeni i jedva čekaju da projekt započne. Na kraju sastanka priključila nam se i partnerica iz Malte, Rosanne Galea, koja je uspjela otkloniti tehničke poteškoće te nam je predstavila sebe i svoju školu.

Sastanak smo završili ugodnim razgovorom i s osmjesima na licima, koji su nam bili jako dobar pokazatelj kako će ova suradnja biti na veliko zadovoljstvo svih sudionika.

Prezentaciju sa sastanka možete pogledati klikom na sliku ispod.