RAZREDNA NASTAVA - MŠ BAKAR

BOŽIĆNA PRIREDBA U TREĆEM RAZREDU

Autor: Alma Hess, 19. 12. 2023.

U iščekivanju zimskih školskih praznika polako privodimo kraju prvo polugodište, a vrijeme u školi provodimo u pravom blagdanskom ozračju.

Posljednji tjedan nastave učenici 3. razreda obilježili su božićnom priredbom kojom su najavili Božić, blagdan mira, pomirenja, ljubavi, zajedništva i vjere. Veselom i svečanom priredbom učenici su razveselili svoje roditelje, bake, djedove, učiteljicu i ostale goste, te su im prigodnim božićnim porukama približili radost i ljepotu nadolazećih blagdana. Učenici su pripremili šarolik program bogat božićnim recitacijama, prigodnim plesom i pjesmama. Najveći pljesak dobili su nakon izvedbe igrokaza "Gdje je nestao čovjek" jer su podsjetili odrasle kakvi nikada ne bi trebali biti, te su istaknuli pravu bit Božića.

Zahvaljujemo svim uzvanicima koji su svojim dolaskom uljepšali prigodnu svečanost i što su omogućili učenicima 3. razreda da se u blagdanskom raspoloženju predstave na najljepši način.

Alma Hess, dipl. učiteljica

U privitku pogledajte više

Božićna priredba protekla je u veselom raspoloženju. Učenici su svojim nastupom pokazali što za njih predstavlja Božić. Ljubav, neizmjerna radost, smijeh, empatija i zajedništvo prštali su iz pjesama, igrokaza, recitacija i plesa.

Nakon prigodnog programa održano je druženje s roditeljima. Učenici su u igrama i natjecanjima odmjerili snage sa svojim roditeljima i odnijeli očekivanu pobjedu. Smijeha i zabave nije nedostajalo.

smiley

Iznenađenje večeri bila je novoobjavljena slikovnica "Medo na zadatku" koju su osmislili, napisali i ilustrirali učenici 3. razreda, a koja je baš na dan božićne priredbe izašla iz tiska.

Zahvaljujemo svima što su svojim dolaskom obogatili božićnu priredbu. Nadamo se da smo iskrenim dječjim veseljem i porukama podsjetili odrasle na pravu vrijednost  Božića kako bi uvijek bili u miru sa sobom i sa drugima.

heart